Stāstu sērijas turpinājums

Latviešu stāstu projekts ir iesācies ar dzemdību stāstu apkopojumu. Šobrīd esam tikko izdevuši pirmo grāmatu un vēl nezinu, kāda turpmāk būs šī projekta nākotne, taču zinu, ka vēlos stāstu sēriju turpināt. Kā nākamo soli redzu stāstu apkopojumu: "Latviešu stāsti: ilgāks ceļš pie bērniem." 

 Tie būtu stāsti par:

  • plānotu ģimenes pieaugumu, kad ne viss notiek tā, kā sākotnēji iecerēts;
  • mēnešiem vai pat gadiem ilgu mazuļa gaidīšanu;
  • gadījumiem, kad plānus palīdz piepildīt ārsti un mūsdienu zinātne;
  • prieku un bailēm, kad gaidītā grūtniecība ir iestājusies;
  • reizēm, kad ilgāk ir jāgaida pirmo vai otro, trešo vai pat ceturto mazuli, kaut pārējie pieteikušies aši;
  • adopciju;
  • mēģinājumiem, grūtībām, priekiem un samierināšanos ceļā pie bērniem, lai vai kā tas būtu noslēdzies.

Jau veidojot dzemdību stāstu grāmatu sapratu, cik ļoti dažādi ir stāsti, kas līdz dzemdībām ir aizveduši. Lasot tos, jutu līdzi mammām un viņu ģimenēm gan priekos, gan bēdās un šķita, ka jāļauj šos stāstus pastāstīt sīkākās detaļās. Tāpat zinu, ka ne katra ceļš pie bērniem ved caur dzemdībām, un vēlos apkopot arī tos. 

Caur stāstu sērijas turpinājumu vēlos vairot sabiedrības izpratni pret atšķirīgo, lai kopā atstātu empātiskāku pasauli mūsu visu bērniem. Vēlos, lai katram stāstu autoram ir iespēja dalīties savos priekos vai bēdās un katram lasītājam - izdzīvot šos stāstus tiem līdzās. Zemāk atradīsi  anketu stāsta iesniegšanai.

Latviešu stāsti: ilgāks ceļš pie bērniem

Grāmatas un tava stāsta publicēšanas gadījumā, kā paldies par tavu dalīšanos, vēlos dāvināt vienu eksemplāru. Ja tam piekrīti, zemāk atstāj savu e-pasta adresi, lai varu ar tevi sazināties. Stāsta garums un atklātība ir tevis pašas/ paša izvēle un stāsti tiks publicēti pilnīgi anonīmi. 
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.